ХІІ –ий футбольний турнір «Кубок Єнева Бузанскі»

20 квітня 2024 року відбувся традиційний турнір із футболу  «Кубок Єнева Бузанскі». Матчі дванадцятого футбольного турніру відбулися паралельно на семи футбольних майданчиках. Футбольні поєдинки проводилися між двома віковими групами: 12-14 та 15-17 років. Представників старшої вікової категорії, у яку входили 13 команд, було розділено на три групи, вони змагалися на стадіоні «Дружба» та майданчику Фахового коледжу ЗУІ ім. Ф. Ракоці ІІ. За чемпіонство у віковій групі 15-17 років боролися збірні команди: Батьовський ліцей, Форношська гімназія, Тячівський ліцей ім. Шімона Голлоші, Яношівський ліцей, Косоньський ліцей ім. Я Араня, ПЗ ЗУЛ м. Берегове, ПЗ ЗУЛ с. Велика Добронь, ПЗ ЗУЛ с. Пийтерфолво, Великоберезький ЗЗСО імені Петера Добраі, Великодобронський ліцей, Пийтерфолвівський реформатський ліцей, Ужгородський ліцей ім. Дойко Габора  та команда Фахового коледжу ЗУІ імені Ференца Ракоці ІІ.

Нашим футболістам вдалося посісти перше місце у групі, але у грі за вихід у фінал вони поступилися команді Тячівського ліцею у серії післяматчевих пенальті, так як основний час закінчився з нічийним рахунком 0:0. За підсумком  футбольна команда  Фахового коледжу посіла IV місце.

Переможцями турніру стала команда Пийтерфолвівського ліцею. Другу сходинку посіла команда Тячівського ліцею, третіми стали футболісти команди Великі Береги.

Вітаємо наших спортсменів з гарним результатом!