Diákjaink a korcsolyapályán

2020. január 16-án a Beregszász központjában lévő korcsolyapálya nyújtotta sportolási lehetőséget a II. Rákóczi Ferenc Kárpátaljai Magyar Főiskola Felsőfokú Szakképzési Intézetének diákjaiból álló csapat is élvezhette. Beregszász Önkormányzatának köszönhetően díjmentesen korcsolyázhattak a Kárpátalja különböző településeiről származó diákjaink. A II. évfolyamos Óvodapedagógia, Alkalmazott matematika, Számvitel és adóügy szakosok, valamint a III. évfolyamos Turizmus szakosok közül többen merészen és szabadon élvezték a pályán történő siklást. A diákok egy része most próbálta ki először ezt a fajta sportot, ezért ők eleinte elég bátortalanoknak bizonyultak. De a 45 perc elteltével már ők is élvezettel korcsolyáztak a jégen.

Köszönettel tartozunk Beregszász Önkormányzatának, hogy díjmentesen próbálhatták ki ezt a szép, téli sportágat diákjaink.